22 października 2020r.

Filip Przymusiński z Pucharem Polski w NOGi Jiu-Jitsu

Miło nam poinformować, iż nasz uczeń z klasy III TL – Filip Przymusiński odniósł w ostatnim czasie spory sukces w uprawianym przez siebie sporcie, a mianowicie Jiu – Jitsu.
26 września w Luboniu, Filip wygrał zawody Pucharu Polski w kategorii NOGi Jiu – Jitsu Adult, czyli w wadze do 76 kg i wieku do 30 lat. NoGi, czyli bez kimon. Trzy pierwsze walki Filip wygrał przed czasem, a finałową na punkty. Gratulujemy osiągniętego wyniku i sukcesu!
Nasz uczeń już od jakiegoś czasu zalicza się do czołowych zawodników młodzieżowych w kraju, czego potwierdzeniem jest zdobycie w poprzednim roku brązowego medalu podczas Mistrzostw Polski w swej kategorii wiekowej - junior.
Niestety czas epidemii wpłynął na to, iż w tym roku wiele imprez zostało odwołanych, co przyczyniło się do mniejszej liczby zawodów i możliwości osiągania kolejnych sukcesów – zapewne w normalnym trybie Filip mógłby pochwalić się dzisiaj jeszcze innymi osiągnięciami. Liczymy, że to nie ostatnie tak dobre wyniki naszego ucznia z klasy III TL.
Życzymy Filipowi kolejnych medali i pucharów!

Filip Przymusiński z Pucharem Polski w NOGi Jiu-Jitsu Filip Przymusiński z Pucharem Polski w NOGi Jiu-Jitsu Filip Przymusiński z Pucharem Polski w NOGi Jiu-Jitsu

Mosina - Zespół Szkół - Liceum Ogólnokształcące, Technikum, Szkoła Zawodowa - Zapoznaj się z wydarzeniami w bieżącym roku szkolnym

Zespół Szkół im. Adama Wodziczki w Mosinie

62-050 Mosina, ul. Topolowa 2, tel. 61-81-32-922, e-mail: zsmosina @powiat.poznan.pl

Witrynę redaguje: Paweł Zawieja