Konkursu rzeźbiarski „Leśne opowieści”

     Po raz kolejny, Mosiński Ośrodek Kultury organizuje konkurs rzeźbiarski. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią, zmieniła się formuła konkursu. Uczestnicy wykonują prace w domu i dostarczają gotowe do MOK.
     Zapraszamy uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie. Informacje dotyczące szczegółów są zawarte w Regulaminie, w załączniku. Oto najważniejsze informacje dotyczące samej pracy:

Należy wykonać rzeźbę (nie płaskorzeźbę) na temat: „Leśne opowieści”.
1. Maksymalne wymiary pracy: wysokość - 20 cm, podstawa - 15 cm x 15 cm.
2. Technika rzeźbiarska dowolna, ale trwała – pozwalająca na dłuższą ekspozycję. Prace niekompletne, rozpadające się zostaną wykluczone z konkursu. Techniką rzeźbiarską nie jest stosowanie przedmiotów gotowych.
3. Rzeźbę należy opatrzyć opisem (przykleić kartkę, najlepiej pod spodem pracy): nazwisko, imię, kategoria wiekowa uczestnika (wiek), miejscowość i gmina zamieszkania oraz kontaktowy numer telefonu. Wraz z pracą konkursową należy dołączyć podpisane oświadczenie RODO (załącznik do regulaminu).

Chęć uczestnictwa w konkursie i zapotrzebowanie na glinę rzeźbiarską proszę zgłosić do biblioteki szkolnej do 22 października 2021 r.

Ze względów organizacyjnych, prosimy o przyniesienie gotowych prac najpierw do biblioteki szkolnej lub świetlicy, do 5 listopada 2021r.

Uczniowie naszej szkoły zawsze zdobywali laury na poprzednich konkursach rzeźbiarskich!

Koordynatorki konkursu: Danuta Woźniak, Małgorzata Kołodziej

Regulamin Konkursu rzeźbiarskiego „Leśne opowieści” - tutaj

Konkurs rzeźbiarski
Zespół Szkół im. Adama Wodziczki w Mosinie

62-050 Mosina, ul. Topolowa 2, tel. 61-81-32-922, e-mail: zsmosina @powiat.poznan.pl

Witrynę redaguje: Paweł Zawieja